ABLOY® BEAT

ABLOY BEAT ile anahtarsız çözümlerde çıtayı yükseltiyoruz. Sınıfının en iyisi güvenlik ve gizlilik koruması sağlayan Seos® teknolojisiyle birlikte yeni dijital anahtarımız ve mobil uygulamamızla çalıştırılan tümüyle baştan tasarlanan Super Weatherproof Bluetooth® asma kilit. Tüm kritik altyapı, endüstri ve işletmelerdeki güvenlik altyapınızla daima iletişimde olun. BEAT, sürekli gelişen dijital portföyümüze en son katılan ve çıtayı yükselten bir teknolojidir.

ABLOY BEAT, 50m menzilli Bluetooth BLE 4.2 bağlantı aralığına sahip, yeni tasarlanmış, anahtarsız, aşırı hava koşullarına dayanıklı IP68 onaylı bir asma kilide sahiptir. Her zaman en zorlu ortamlarda çalışmak üzere tasarlanan BEAT, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak kullanılabilir. Nerede olursanız olun ABLOY BEAT mobil uygulaması esnek erişim ve kullanıcı yetkilerinin güncellenebilmesini sağlar. Özellikle uzak bölgelerde, yoğun programlarda ve acil, çevrimiçi veya çevrimdışı durumlarda işinizi çok kolaylaştıracaktır. Sahada operasyonelken özellikle anahtar lojistiğini büyük ölçüde basitleştirilerek emisyon, maliyet ve zamandan tasarruf sağlar.

ABLOY OS ile entegrasyon, sahadayken anahtarları, kilitleri ve erişim haklarını tek, son derece görsel ve kullanımı kolay bir arabirimden yönetmenizi sağlar. BEAT, 3. parti sistemlerle entegre edilebilir veya mevcut iş akışınıza eklenebilir. Üst düzey güvenlik konusundaki mirasımızdan ve uzmanlığımızdan yararlanarak, aşırı hava koşullarına dayanıklı Bluetooth asma kilidimizi çalıştırmak için Seos kimlik teknolojisine sahip yeni bir dijital anahtar kullanıyoruz. Mobil cihazınızdan yararlanan dijital anahtar, sınıfının en iyisi güvenlik ve gizlilik koruması sağlar.

Nasıl çalışır;

    - Kullanıcıların cep telefonu numaraları kullanılır.
    - Her mobil cihaz ve ABLOY BEAT kilidi sistemde benzersiz bir kod ile kayıtlıdır.
    - ABLOY BEAT uygulaması ve asma kilit Bluetooth üzerinden güvenli bir şekilde eşleştirilir.
    - Yetkiler ABLOY OS ile yönetilir.

Her hareketi izlerken, tüm alt yüklenicilerinizin ve çalışanlarınızın sorunsuz erişimini sağlayarak her zaman güvenlik durumunuzdan haberdar olun. Üst düzey güvenlik isteyen kritik altyapılar da (Kamu Hizmetleri, Madencilik, Telekom, Taşımacılık ve Lojistik) dahil olmak üzere tesisinizi koruyun.

ABLOY® BEAT VİDEO ABLOY® BEAT BROŞÜR