ABLOY PROTEC2 CLIQ

Protec2 CLIQ®; Tek Çözüm, Sınırsız Fırsat

Kilitleme ve geçiş kontrol gereksinimleri sürekli artmaktadır. Çözümün yüksek güvenlikli olması tek başına yeterli değildir, aynı zamanda esnek ve kullanımı kolay olmalıdır.

PROTEC2 CLIQ®, mekanik sistemlerin kusursuz güvenliği ile elektronik sistemlerin kontrol edilebilirliğini bir araya getiren, üstelik bütün bunları CLIQ® Connect çözümü ile mobil çağa uydurabilmiş yegâne teknolojidir. Kablolama gerektirmeden saniyeler içinde herhangi bir ortamı elektromekanik güvenlik altına almanızı sağlayan bu teknolojimiz yüksek enerji tasarrufu sayesinde kurumların sadece ilk yatırım tutarlarını değil zamana yayılmış işletme masraflarını da minimize etmede en büyük yardımcınız olacaktır.

Patentli disk silindir teknolojimiz olan ABLOY PROTEC2, olağanüstü mekanik güvenlik sağlar. Bir kilitte mekanik güvenlik anlamında çıkabilecek en üst seviyeye çıkmıştır. Günümüz teknolojik gereksinimlerini karşılamak için özel olarak geliştirilen CLIQ® teknolojisi ise anahtarların erişim haklarının esnek bir şekilde kontrol edilmesini ve denetlenmesini sağlar. Sistem bileşenleri arasında veri transferi de en yüksek şifreleme kullanılarak güvence altına alınmıştır.

Her bir çalışanın veya taşeronun zaman ve takvim bazlı erişim hakları yönetilebilir. Bu hem tesisinizin güvenliğini hem de işlemlerinizin verimliliğini sağlar. Kişilerin yetkili oldukları tüm alanlara, dolaplara, depolara hatta vana gibi mevcut güvenlik sistemlerinin koruyamayacağı noktalara dahi erişebilmek için tek bir anahtar kullanmaları yeterlidir. Erişim haklarının süresi, günlük olabileceği gibi sadece beş dakika gibi her kullanıcı için ayrı ayrı ayarlanabilir. Ayrıca kaybolan anahtarlar sistemden kolaylıkla silinebilir ve yenisi eklenebilir. Bu sayede kilit değişimi gibi klasik sistemlerde olan ek maliyetler oluşmaz. CLIQ® Connect çözümü ile yetkiler her zaman ve her yerde güncellenebilir. Sistem aynı zamanda gerçek zamanlı bir denetim de yapabilir. Bu sayede işgücünüzün ve süreçlerinizin güvenliği, verimliliği artırılmış olur.

CLIQ® VİDEO CLIQ® TEKNİK CLIQ® BROŞÜR