DİJİTAL ANAHTAR

BLE Kilitleme çözümümüz, internet gerektirmeden, kapılara, bahçe kapılarına, bariyerlere, asansörlere vb. bağlanabilen düşük maliyetli yönetim modüllerine dayanmaktadır.

Akıllı telefonunuz anahtarınızdır

IOS ve Android uygulamalarımız, herhangi bir akıllı telefonun güvenli bir anahtar haline gelmesini sağlar. Uygulamayı kullandığınızda tüm anahtarlarınızı, tuş takımlarını, RF kartlarını, uzaktan kumandaları vb. yanınızda taşımanıza gerek kalmaz.

İnternet gerektirmez

BLE kilit modülleri ve akıllı telefon uygulaması, çalışmak için İnternet bağlantısı gerektirmez. Modülleri kurup uygulamayı indirin. Uygulamaya dijital anahtarlarınızı aldıktan sonra, kilitleri her yerde çalıştırabilirsiniz - hatta yeraltında veya uzak yerlerde bile.

Artırılmış güvenlik

Varlıklarınıza ve mülkünüze erişim güvenliği seviyenizi artırın. Çözümümüz, kaybolan, kopyalanabilen, çalınan veya unutulabilen tipik anahtar, uzaktan kumanda ve kod vb risklerini önemli ölçüde azaltır. Buluttan erişim hakları vererek veya iptal ederek erişimi sanal olarak yönetebilirsiniz. Ayrıca farklı güvenlik seviyesine sahip dijital anahtarlar yaratmakta mümkünüdr. Sonsuza kadar geçerli bir anahtarınız olabilir veya kullanıcı yerinde olduğunda oluşturulan anahtar ve onda gereken özelliklere göre bir anahtarınız olabilir ve anahtar örneğin 5 dakika gibi kısa bir süre açılmak için geçerlidir.

Basit ama ölçeklenebilir

Tek kapı veya 1000 veya daha fazlasına sahip olun, çözümümüz için sorun değil. Kullanıcıları, grupları ve erişim haklarını doğrudan uygulamadan veya web tabanlı yönetici görünümünden kolayca yönetebilirsiniz.

Kolay entegrasyon

API'miz mevcut BT altyapınızla hızlı entegrasyona izin verir. Entegrasyondan sonra çalışanlarınız veya müşterileriniz mevcut çözümlerinizi kullanabilir ve erişim izinlerine sahip anahtarlar, izinleri ayrı bir çözümde yapılandırmanıza gerek kalmadan arka planda entegre edilir.

Düşük maliyetli

Dijital anahtarlarla, fiziksel anahtarları, uzaktan kumandaları veya kartları sipariş etmek, programlamak ve dağıtmak için para ve zaman kaybetmezsiniz. Tuşların kullanımı ile ilgili tüm görünürlüğe sahip olursunuz ve sınırlı bir süreye kolayca tek seferlik erişim verebilirsiniz. Bu, yetkisiz erişim ve buna bağlı olumsuz olaylardan kaynaklanan kaybı önlemenizde en büyük yardımcınız olacaktır.

BLE BROŞÜR