TELEPORTE

Teleporte, Sera4 tarafından geliştirilen ve sitelerinize erişimi kontrol etmek için kilitlerinize bağlanabilen yüksek güvenlikli yazılım platformudur. En basit haliyle Teleporte sunucusu ve Teleporte Uygulaması olacak şekilde iki bileşeni vardır.

Optimizasyon: Kullanıcı dostu arayüzüyle binlerce dijital anahtarı verimli ve gerçek zamanlı olarak yaratın veya iptal edebilirsiniz.

Denetleme ve Raporlama: Kimin, nerede ve ne zaman olduğunu bilmek için güvenilir raporlar oluşturabilirsiniz.

Entegrasyon: Teleporte'u kendi platformlarınızla sorunsuz bir şekilde entegre ederek, iş zekası oluşturabilirsiniz.

Dijital Anahtar: Fiziksel anahtarlara veda edip, Sera4 kilitlerini akıllı telefonunuzla güvenli bir şekilde açmak için dijital anahtarları Teleporte uygulamasını kullanarak indirebilirsiniz.

Veri Güvenliği: Kullanıcı kimliklerini akıllı telefonlarında ve bağımsız olarak sunucuda doğrulayın. Anahtar oluşturma ve iptal işlemlerini gerçek zamanlı işleyen telefonlara güvenin.

Uygulamayı Zenginleştirin: GPS, kamera ve biyometri gibi akıllı telefonlardaki akıllı özelliklerin potansiyelini en üst düzeye çıkarın.

DİJİTAL GÜVENLİK

Teleporte, tipik Bluetooth şifreleme yöntemlerini kullanmayan, benzersiz ve patentli bir güvenlik mimarisine sahiptir.

Anahtarsız Çalıştırma: Tesis yönetimi verimliliğini artırırken cebinizde yer kaplayan anahtarları, kartları ve butonları unutun. Sera4'ün şebeke dışında kalan erişim noktaları yalnızca kısa mesafeden yapılacak taleplerle açılabileceği için zincirde zayıf halka yoktur.

TELEPORTE BROŞÜR

#

#