iLOQ S5 ERİŞİM KONTROL PLATFORMU

iLOQ S5 güvenliği en üst düzeye çıkarmak, yönetim süresini ve çevre üzerindeki etkisini en aza indirmek, yaşam döngüsü maliyetlerini düşürmek ve mülklerinizin değerini artırmak için tasarlanmıştır. Anahtarın kilide sokulması hareketinden veya bir NFC cep telefonundan gereken enerjiyi toplayan dünyanın ilk ve tek erişim kontrol sistemidir. Pil veya kablo gerektirmez. Pilsiz çözüm, pil satın alma maliyetlerini ve pilleri değiştirmekle ilgili bakım süresini ve maliyetlerini geri kazanacağınız anlamına gelir.

Tesisiniz ne kadar çok anahtar ve kilit içeriyorsa, maliyetleri o kadar azaltırsınız. Büyük tesislerde, bu, kilitleme sisteminin yaşam döngüsü boyunca potansiyel olarak milyonlarca lira tasarruf sağlar. iLOQ S5 ile kaybolan, çalınan veya iade edilmeyen anahtarların erişim hakları sistemden hızlı ve ucuz bir şekilde çıkarılabilir ve yeniden düzenlenebilir. Herhangi bir kilit silindirini değiştirmeye veya yeniden anahtar yaratmaya ya da hala kullanımda olan anahtarlardan herhangi birini değiştirmeye gerek yoktur. Bu da yönetim süresinden ve daha da önemlisi aşırı maliyetlerden tasarruf sağlar. Maliyetleri düşürerek tesisinizin değerini artırabilirsiniz.

iLOQ S5 benzersiz bir üründür. Bir akıllı telefon aracılığıyla silindirlerin kilidini açmak için enerji toplayarak NFC teknolojisini sonuna kadar kullanır. iLOQ S5, birden fazla siteyi tek bir kullanıcı dostu platformda birleştiren bir mobil uygulama üzerinden çalışır. iLOQ S50 ile akıllı telefonunuz anahtarınızdır, tüm tesislerinizin kilitlerine erişim hakları tek bir bulut tabanlı, güvenli yazılım programı ile kolayca paylaşılabilir ve yönetilebilir - erişim yönetimini tek bir platformda birleştirir.

Fiziksel anahtarlarla ilgili güvenlik riskleri iLOQ S5 çözümü ile ortadan kaldırılmıştır. iLOQ S5, zaman kısıtlamalı erişim, erişim haklarının anında verilmesi ve iptal edilmesi ve gerçek zamanlı denetim takibi raporları gibi özelliklere kimin erişebileceğini takip etmenize yardımcı olur. Hassas verilerin TLS korumalı istemci-sunucu iletişim şifrelemesi bilgi güvenliğinin bir parçasıdır.

iLOQ 5 Serisi, kullanmak istediğiniz anahtar tipini rahatlıkla seçmenizi sağlayan esnek, değiştirilebilir, kullanımı kolay bir platformdur. iLOQ S5 dijital key, iLOQ S50 NFC özellikli cep telefonu anahtarı (iOS ve Android), PIN Kodu, iLOQ S50 fob bunlardan bazılarıdır. iLOQ’nun dijital kilitleme ve mobil erişim paylaşım çözümlerinin güvenliği nasıl en üst düzeye çıkardığını, yönetim süresini ve çevre üzerindeki etkisini nasıl en aza indirdiğini, yaşam döngüsü maliyetlerini nasıl düşürdüğünü ve tesisinizin değerini nasıl artıracağını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iLOQ S5 VİDEO iLOQ S5 BROŞÜR