iLOQ S10 DİJİTAL KİLİTLEME SİSTEMİ

iLOQ S10 kendi ürettiği enerjiyle çalışan Dünya’daki tek elektronik kilitleme sistemidir. Programlanabilir kilitleri ve anahtarları bu nedenle pil veya kablo olmadan çalışabilir. iLOQ S10 sistemiyle erişim haklarının yönetimi, mekanik sistemlere göre daha kolay ve güvenlidir. Bakım ve işletme giderleri, mekanik veya pille çalışan elektromekanik kilitleme sistemlerinden çok daha düşüktür.

Kolay yönetilebilir master kilit sistemi

Kendi enerjisini üreten iLOQ S10 yeni nesil kilitleme sistemidir. iLOQ S10, pil gibi harici güç kaynaklarına dayanan eski model elektronik ve mekanik master kilit sistemlerini tamamen elektronik ve pilsiz bir çözümle değiştirmeyi hedefler. Sistemin güçlü şifrelemesi, özellikle yüksek düzeyde güvenlik gerektiren master kilit sistemlerinde esnek ve güvenli erişim haklarının yönetimini sağlar. Konut, eğitim, sağlık ve kamu binalarına yönelik ürün grupları, kapı kilitlerini, asma kilitleri, kabin kilitlerini ve tüm gerekli montaj aksesuarlarını ve kurulum ekipmanlarını içerir. iLOQ S10 aynı zamanda, iLOQ S10 Online ürünleriyle uzaktan kontrol edilen bir geçiş kontrol sistemi haline de dönüştürülebilir.

En güncel yetkiler

Tüm iLOQ S10 silindirleri ve anahtarları programlanabilir. Erişim yetkilerinin, tüm kullanıcıların, kilitleme sistemindeki anahtarların, kilitlerin ve yetkilerinin yönetim ve düzenlemesi iLOQ Manager yazılımı ile yapılabilir. iLOQ S10, master anahtar sistemlerindeki gibi kısıtlı olmayan, tam tersi son derece fazla yönetim imkanına sahip bir sistemdir. Örneğin, bir anahtar master anahtar olarak programlanabilir, ancak anahtar kayıp olarak bildirilirse erişim hakları hemen kaldırılır. Bu durum mekanik master sistemlerinde mümkün değildir ve ilgili kilitlerin değişimini gerektirir. Silindirlerin yeniden programlanması bir anahtarla veya el tipi bir programlama ünitesiyle yapılır. Sistem ayrıca web tabanlı bir iLOQ ağ modülü ve kurulu bir “anahtar programlama noktası” ile uzaktan da kontrol edilebilir ve çevrimiçi çalıştırılabilir.

Kurulumu ve bakımı kolaydır

iLOQ S10 modern, Avrupa tipi kilit gövdeleri ile uyumludur ve mevcut kapı ve kilit üzerinde değişiklik yapılmasını gerektirmez. Kilitler kapılar hazır olur olmaz takılabilir. Yenileme projelerinde, kilitler işe başlamadan önce sahaya monte edilebilir, operasyonları basitleştirir ve büyük anahtar demetlerine gerek kalmaz. Kilitler ve anahtarlar pil veya kablo olmadan çalıştığından, sistem bakım maliyeti açısından tasarruf sağlar.

iLOQ S10 VİDEO iLOQ S10 BROŞÜR