ENDÜSTRİYEL KİLİT ÇÖZÜMLERİ

Endüstriyel kilitleme, ister ofis konforunda yer alan bir mobilya olsun, ister müzede bulunan bir vitrin olsun veya dağın başında bulunan bir konteynır olsun, ekipman ve sistem için yüksek güvenlik çözümleri anlamına gelir. Endüstriyel kilitleme çözümlerimiz aynı master kilit sistemi altındaki tüm zorlu talepleri karşılayabilir ve tüm kilit çeşitlerine uygulanabilir.

Bütün bunlar Abloy'un patentli disk silindir mekanizması ve yüz yıldan daha eski deneyimi sayesinde olmaktadır.

Herkesin güvenliğe ihtiyacı vardır. Hükümetler, şirketler, kuruluşlar ve şahışlar. Bilgi aktarımı, üretimi ve dağıtımdaki cezai fiiller, şiddet ve arızalar günlük yaşamda giderek daha sık görülür hale geldi. Bunu güvenliğinizi yeterli seviyeye çıkarmak için iyi bir neden olarak kabul edebiliriz. Böylece herkes kendisi için en önemli olana konsantre olabilecektir hem de endişelenmeden.

Yeni Super Weather Proof (SWP) asma kilit serisi, Abloy ve müşterilerinin etkileşime girdiği proaktif yolun mükemmel bir örneğidir. Müşteri geri bildirimlerine yanıt olarak geliştirilen SWP serisi, asma kilitlerin aşırı soğukta ya da sıcakta, aşırı miktarda kire, standart çözümlerin yetersiz kaldığı yerlere dayanması için tasarlanmıştır. Bu nedenle kilitlerin paslanması ya da korozyona uğraması da mümkün değildir. SWP asma kilitler son derece sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. TSE-EN12320 standardının gerekliliklerini fazlasıyla karşılamaktadır. Hava sızdırmazlık kapağı ve diğer yenilikçi ve koruyucu önlemler sayesinde kilide toz girmesi engellenirken, IP68 gereksinimlerini karşılayan modelleri de mevcuttur.

SWP TANITIM VİDEO PADLOCK TEST VİDEO SWP ASMA KİLİT SEVİYELERİ ASMA KİLİT TEKNİK DÖKÜMAN ASMA KİLİT BROŞÜR ENDÜSTRİYEL KİLİT BROŞÜR TEKNE KİLİTLERİ BROŞÜR KABİN KİLİTLERİ BROŞÜR