KABLOSUZ UZAKTAN İZLEME SİSTEMİ

Monnit, çevremizdeki makinelerin ve nesnelerin birbirine bağlanması, uzaktan izlenmesi ve kontrol edilmesi trendinden yararlanmak için kurulmuştur. Monnit'in teknoloji yaratma, üretim, pazarlama ve satış alanlarındaki geçmişi ona, düşük maliyetli kablosuz sensör üretebilmek için gerekli yetenek ve becerileri sağlamıştır. Sensörler kendi marifetleriyle ölçüm yaparak ölçtükleri değerleri, kablosuz olarak bağlandıkları ağ geçit cihazları yardımıyla izleme ve yönetim yazılımına aktarmaktadır. Bu veriler mobil cihazlardan da (Telefon, tablet…vs) istenildiği zaman izlenebilmekte ve kontrol edilebilmektedir.

Kurulumu ve Kullanımı Kolay

Monnit uzaktan izleme sistemleri sadece birkaç dakika içinde kurulabilir ve anlaşılması ve kullanılması kolay arayüzümüz sisteminizi kolayca yönetmenizi sağlar!

Geniş Kapsama Alanı

Optimize edilmiş RF iletişim platformu, geniş alanları kapsamak için üstün kablosuz menzil sağlar. Sensörlerin saha cihazları ile kablosuz iletişim mesafesi 350 metreye kadar çıkabilmektedir. Açık görüş alanına ihtiyaç duyulmadan hatta teorik olarak 12-14 adet duvar arkasından bile iletişimde bulunabilmektedir.

50'den Fazla Sensor Tipi

50'den fazla farklı sensör tipine devamlı yenilerini de ekliyoruz.

Düşük Maliyet

Monnit uzaktan izleme sistemleri düşük maliyetleri ile işletme ve yatırım bütçelerinize değer katar.

Düşük Güç Tüketimi/Uzun Ömür

Monnit kablosuz sensörler, sensörlerin pil ömürlerinin 10 yıla kadar dayanmasını sağlayan endüstri lideri güç yönetimine sahiptir. Endüstriyel modellerde pil ömrü 12 yıla kadar çıkabilmektedir.

Global Frekanslarda Çalışır

Global frekanslarda ürünlerimiz mevcuttur (900, 920, 868 ve 433 MHz).

Kullanım Alanları

  - Tarım
  - Şirketler
  - Endüstriyel Üretim
  - Isıtma ve Soğutma
  - Veri Merkezleri
  - Tesis Yönetimi
  - Soğuk Zincir Nakliye
  - Yiyecek Servisleri
  - Küçük İşletmeler
  - Eczane ve Laboratuvarlar

TANITIM VİDEO VERİ MERKEZİ ÖRNEK